RL1220T-R056-J
SusumuSusumu
RL1220T-R056-J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RL1220T-R056-J
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus RES 0.056 OHM 5% 1/4W 0805
lomakkeissa: 1.RL1220T-R056-J.pdf2.RL1220T-R056-J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
RL1220T-R056-J: n tekniset tiedot
Osa numero RL1220T-R056-J Valmistaja Susumu
Kuvaus RES 0.056 OHM 5% 1/4W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1663932 pcs Tietolomake 1.RL1220T-R056-J.pdf2.RL1220T-R056-J.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ +350ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja RL paneeli tila 56 mOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet RL1220TR056J
RL12T.056JTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.020" (0.50mm) ominaisuudet Current Sense
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 56 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thin Film