RL1220T-R15-G
SusumuSusumu
RL1220T-R15-G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RL1220T-R15-G
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus RES 0.15 OHM 2% 1/3W 0805
lomakkeissa: 1.RL1220T-R15-G.pdf2.RL1220T-R15-G.pdf
  • Viesti
RL1220T-R15-G: n tekniset tiedot
Osa numero RL1220T-R15-G Valmistaja Susumu
Kuvaus RES 0.15 OHM 2% 1/3W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4664 pcs Tietolomake 1.RL1220T-R15-G.pdf2.RL1220T-R15-G.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin 0/ +350ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja RL paneeli tila 150 mOhms
Virta (wattia) 0.333W, 1/3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.020" (0.50mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 150 mOhms ±2% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thin Film Sävellys Thin Film