RL1632S-R051-F
SusumuSusumu
RL1632S-R051-F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RL1632S-R051-F
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus RES 0.051 OHM 1% 1/2W 1206
lomakkeissa: 1.RL1632S-R051-F.pdf2.RL1632S-R051-F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
RL1632S-R051-F: n tekniset tiedot
Osa numero RL1632S-R051-F Valmistaja Susumu
Kuvaus RES 0.051 OHM 1% 1/2W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 788219 pcs Tietolomake 1.RL1632S-R051-F.pdf2.RL1632S-R051-F.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin 0/ +200ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja RL paneeli tila 51 mOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet RL1632S-R051-F-T5
RL1632S-R051-F-T5-C
RL1632SR051F
RL16S.051FTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm) ominaisuudet Current Sense
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 51 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thin Film