RL3720S-R22-G
SusumuSusumu
RL3720S-R22-G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RL3720S-R22-G
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus RES 0.22 OHM 1/2W 1508 WIDE
lomakkeissa: 1.RL3720S-R22-G.pdf2.RL3720S-R22-G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
RL3720S-R22-G: n tekniset tiedot
Osa numero RL3720S-R22-G Valmistaja Susumu
Kuvaus RES 0.22 OHM 1/2W 1508 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 745682 pcs Tietolomake 1.RL3720S-R22-G.pdf2.RL3720S-R22-G.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin 0/ +200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0815 Koko / Dimension 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm)
Sarja RL paneeli tila 220 mOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 220 mOhms ±2% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Current Sense Thin Film Sävellys Thin Film