RL3720WT-R004-J
SusumuSusumu
RL3720WT-R004-J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RL3720WT-R004-J
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus RES SMD 0.004 OHM 1W 1508 WIDE
lomakkeissa: RL3720WT-R004-J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
RL3720WT-R004-J: n tekniset tiedot
Osa numero RL3720WT-R004-J Valmistaja Susumu
Kuvaus RES SMD 0.004 OHM 1W 1508 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 523943 pcs Tietolomake RL3720WT-R004-J.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 1W
Jännite - Breakdown 0815 Paksuus (Max) 0/ +350ppm/°C
Koko / Dimension 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm) Sarja RL
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio Wide 1508 (3720 Metric), 0815
Muut nimet RL37WT.004JTR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero RL3720WT-R004-J
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet Current Sense
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 0.004 Ohm ±5% 1W Chip Resistor Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Current Sense Thin Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Kuvaus RES SMD 0.004 OHM 1W 1508 WIDE