RL7520WS-R22-G
SusumuSusumu
RL7520WS-R22-G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RL7520WS-R22-G
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus RES 0.22 OHM 2W 3008 WIDE
lomakkeissa: 1.RL7520WS-R22-G.pdf2.RL7520WS-R22-G.pdf
  • Viesti
RL7520WS-R22-G: n tekniset tiedot
Osa numero RL7520WS-R22-G Valmistaja Susumu
Kuvaus RES 0.22 OHM 2W 3008 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 431570 pcs Tietolomake 1.RL7520WS-R22-G.pdf2.RL7520WS-R22-G.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin 0/ +200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0830 Koko / Dimension 0.079" L x 0.295" W (2.00mm x 7.50mm)
Sarja RL paneeli tila 220 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 220 mOhms ±2% 2W Chip Resistor Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Current Sense Thin Film Sävellys Thin Film