RP1005S-R27-G
SusumuSusumu
RP1005S-R27-G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RP1005S-R27-G
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus RES 0.27 OHM 2% 1/6W 0402
lomakkeissa: 1.RP1005S-R27-G.pdf2.RP1005S-R27-G.pdf
  • Viesti
RP1005S-R27-G: n tekniset tiedot
Osa numero RP1005S-R27-G Valmistaja Susumu
Kuvaus RES 0.27 OHM 2% 1/6W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5000 pcs Tietolomake 1.RP1005S-R27-G.pdf2.RP1005S-R27-G.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin 0/ +200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0402 Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Sarja RP paneeli tila 270 mOhms
Virta (wattia) 0.167W, 1/6W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.018" (0.45mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 270 mOhms ±2% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Metal Film Sävellys Metal Film