RP1608S-R22-J
SusumuSusumu
RP1608S-R22-J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RP1608S-R22-J
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus RES 0.22 OHM 5% 1/5W 0603
lomakkeissa: 1.RP1608S-R22-J.pdf2.RP1608S-R22-J.pdf
  • Viesti
RP1608S-R22-J: n tekniset tiedot
Osa numero RP1608S-R22-J Valmistaja Susumu
Kuvaus RES 0.22 OHM 5% 1/5W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6311 pcs Tietolomake 1.RP1608S-R22-J.pdf2.RP1608S-R22-J.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin 0/ +200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja RP paneeli tila 220 mOhms
Virta (wattia) 0.2W, 1/5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 220 mOhms ±5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Metal Film Sävellys Metal Film