YJP1608-R001
SusumuSusumu
YJP1608-R001 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: YJP1608-R001
Valmistaja / merkki: Susumu
Tuotteen Kuvaus RES SMD 0 OHM JUMPER 0603
lomakkeissa: YJP1608-R001.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
YJP1608-R001: n tekniset tiedot
Osa numero YJP1608-R001 Valmistaja Susumu
Kuvaus RES SMD 0 OHM JUMPER 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 890252 pcs Tietolomake YJP1608-R001.pdf
Toleranssi Jumper lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja YJP paneeli tila 0 Ohms
Virta (wattia) - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet 408-1515-2
YJP1608R001
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.016" (0.40mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 0 Ohms Jumper Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film