SC012-010
Synapse WirelessSynapse Wireless
Synapse Wireless
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC012-010
Valmistaja / merkki: Synapse Wireless
Tuotteen Kuvaus SNAP CONNECT E12 HOUSING N AMER
lomakkeissa: SC012-010.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 398 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 398 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
SC012-010: n tekniset tiedot
Osa numero SC012-010 Valmistaja Synapse Wireless
Kuvaus SNAP CONNECT E12 HOUSING N AMER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 398 pcs Tietolomake SC012-010.pdf
Jännite - Supply 7 V ~ 36 V Sarja SNAP® Network
Herkkyys - Virta - Output 20dBm
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Modulation tai Protocol 802.15.4, SNAP
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä Ethernet, MicroUSB, USB
toiminto Gateway Taajuus 2.4GHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus RF Gateway 2.4GHz 802.15.4, SNAP Ethernet, MicroUSB, USB 100Mbps
Datanopeus (maksimi) 100Mbps Sovellukset Wireless Mesh Networks
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SC00P28-21P
SC00P28-21P
valmistajat: Amphenol Industrial
Kuvaus: ER 37C 37#16 PIN PLUG
Varastossa: 4931 pcs
ladata:
RFQ
SC01501518
SC01501518
valmistajat: Skyworks Solutions, Inc.
Kuvaus: CAP SILICON 15PF 20% SMD
Varastossa: 76803 pcs
ladata: SC01501518.pdf
RFQ
SC010C150R/150RDQ
SC010C150R/150RDQ
valmistajat: Vishay Precision Group
Kuvaus: SC010C10X150R0DQ NETWORK
Varastossa: 759 pcs
ladata: SC010C150R/150RDQ.pdf
SC00P32-6P
SC00P32-6P
Kuvaus: ER 23C 4,8,12,16 PIN PLUG
ladata: SC00P32-6P.pdf
Kuvaus: CAP SILICON 10PF 20% SMD
ladata: SC01000710.pdf
valmistajat: Synapse Wireless
Kuvaus: SNAP CONNECT E12 HOUSING EUROPE
Varastossa: 328 pcs
valmistajat: Synapse Wireless
Varastossa: 467 pcs
ladata:
Kuvaus: SNAP CONNECT E12 W/O HSNG N AMER
Varastossa: 530 pcs
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna