MLF1608DR10M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1608DR10M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MLF1608DR10M
Valmistaja / merkki: TDK Corporation
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM
lomakkeissa: MLF1608DR10M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
8000 pcs
  • Viesti
MLF1608DR10M: n tekniset tiedot
Osa numero MLF1608DR10M Valmistaja TDK Corporation
Kuvaus FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1515961 pcs Tietolomake MLF1608DR10M.pdf
Tyyppi Multilayer Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric) Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
suojaus Shielded Sarja MLF
Arvioinnit - Q @ Freq 15 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet 445-6233-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 100nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.037" (0.95mm) Taajuus - Self Resonant 450MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100nH Shielded Multilayer Inductor 200mA 350 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 200mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MLF1608DR10KTD25
MLF1608DR10KTD25
valmistajat: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM
Varastossa: 1065905 pcs
ladata: MLF1608DR10KTD25.pdf
RFQ
MLF1608DR10MTD25
MLF1608DR10MTD25
valmistajat: TDK Corporation