MLZ2012M2R2HTD25
TDK CorporationTDK Corporation
MLZ2012M2R2HTD25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MLZ2012M2R2HTD25
Valmistaja / merkki: TDK Corporation
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 600MA 208 MOHM
lomakkeissa: MLZ2012M2R2HTD25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
4000 pcs
  • Viesti
MLZ2012M2R2HTD25: n tekniset tiedot
Osa numero MLZ2012M2R2HTD25 Valmistaja TDK Corporation
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 600MA 208 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1189718 pcs Tietolomake MLZ2012M2R2HTD25.pdf
Tyyppi Multilayer Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package 0805 (2012 Metric) Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
suojaus Shielded Sarja MLZ
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet 445-17077-2
445-17077-ND
MLZ2012M2R2HTD25-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2MHz induktanssi 2.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.057" (1.45mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 600mA 208 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 208 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 600mA Nykyinen - värikylläisyys 400mA