MLZ2012M6R8HT
TDK CorporationTDK Corporation
MLZ2012M6R8HT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MLZ2012M6R8HT
Valmistaja / merkki: TDK Corporation
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 350MA 520 MOHM
lomakkeissa: MLZ2012M6R8HT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
MLZ2012M6R8HT: n tekniset tiedot
Osa numero MLZ2012M6R8HT Valmistaja TDK Corporation
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 350MA 520 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1629333 pcs Tietolomake MLZ2012M6R8HT.pdf
Tyyppi Multilayer Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package 0805 (2012 Metric) Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
suojaus Shielded Sarja MLZ
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 2MHz
induktanssi 6.8µH Korkeus - Istuva (Max) 0.049" (1.25mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Shielded Multilayer Inductor 350mA 520 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 520 mOhm Max Nykyinen arvostelu 350mA
Nykyinen - värikylläisyys 220mA