BZD27C200P RVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C200P RVG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BZD27C200P RVG
Valmistaja / merkki: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 200V 1W SUB SMA
lomakkeissa: BZD27C200P RVG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
BZD27C200P RVG: n tekniset tiedot
Osa numero BZD27C200P RVG Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus DIODE ZENER 200V 1W SUB SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 162571 pcs Tietolomake BZD27C200P RVG.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 200V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.2V @ 200mA
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package Sub SMA
Sarja - Virta - Max 1W
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case DO-219AB
Muut nimet BZD27C200P RVGCT
BZD27C200P RVGCT-ND
BZD27C200PRVGCT
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi (Max) (Zzt) 750 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 200V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1µA @ 150V
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BZD27C200P RFG
BZD27C200P RFG
valmistajat: TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus: DIODE ZENER 200V 1W SUB SMA
Varastossa: 845108 pcs
ladata: BZD27C200P RFG.pdf
RFQ
BZD27C200P R3G
BZD27C200P R3G
Varastossa: 952445 pcs
ladata: BZD27C200P R3G.pdf
RFQ
BZD27C200P-HE3-18
BZD27C200P-HE3-18
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: DIODE ZENER 800MW SMF DO219
ladata: BZD27C200P-HE3-18.pdf
BZD27C200P-E3-08
BZD27C200P-E3-08
Kuvaus: DIODE ZENER 200V 800MW DO219AB
ladata: BZD27C200P-E3-08.pdf
BZD27C200P RUG
BZD27C200P RUG
ladata: BZD27C200P RUG.pdf
BZD27C200P-E3-18
BZD27C200P-E3-18
ladata: BZD27C200P-E3-18.pdf
BZD27C200P RTG
BZD27C200P RTG
ladata: BZD27C200P RTG.pdf
BZD27C200P-HE3-08
BZD27C200P-HE3-08
ladata: BZD27C200P-HE3-08.pdf
BZD27C200P RHG
BZD27C200P RHG
ladata: BZD27C200P RHG.pdf
BZD27C200P RQG
BZD27C200P RQG
ladata: BZD27C200P RQG.pdf
BZD27C200P-M-18
BZD27C200P-M-18
Kuvaus: DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M
ladata: BZD27C200P-M-18.pdf
BZD27C200P-M-08
BZD27C200P-M-08
ladata: BZD27C200P-M-08.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna