BZD27C8V2P RVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C8V2P RVG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BZD27C8V2P RVG
Valmistaja / merkki: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 8.2V 1W SUB SMA
lomakkeissa: BZD27C8V2P RVG.pdf
  • Viesti
BZD27C8V2P RVG: n tekniset tiedot
Osa numero BZD27C8V2P RVG Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus DIODE ZENER 8.2V 1W SUB SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2930 pcs Tietolomake BZD27C8V2P RVG.pdf
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 8.2V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.2V @ 200mA
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package Sub SMA
Sarja - Virta - Max 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-219AB
Muut nimet BZD27C8V2P RVGTR
BZD27C8V2P RVGTR-ND
BZD27C8V2PRVGTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi (Max) (Zzt) 2 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 8.2V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 10µA @ 3V
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BZD27C8V2P-E3-08
BZD27C8V2P-E3-08
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: DIODE ZENER 8.2V 800MW DO219AB
Varastossa: 618439 pcs
ladata: BZD27C8V2P-E3-08.pdf
RFQ
BZD27C8V2P-E3-18
BZD27C8V2P-E3-18
Kuvaus: DIODE ZENER 800MW SMF DO219
Varastossa: 834628 pcs
ladata: BZD27C8V2P-E3-18.pdf
RFQ
BZD27C8V2P-HE3-08
BZD27C8V2P-HE3-08
ladata: BZD27C8V2P-HE3-08.pdf
BZD27C8V2P RQG
BZD27C8V2P RQG
valmistajat: TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus: DIODE ZENER 8.2V 1W SUB SMA
ladata: BZD27C8V2P RQG.pdf
BZD27C8V2P RUG
BZD27C8V2P RUG
ladata: BZD27C8V2P RUG.pdf
BZD27C8V2P RTG
BZD27C8V2P RTG
ladata: BZD27C8V2P RTG.pdf
BZD27C8V2P R3G
BZD27C8V2P R3G
ladata: BZD27C8V2P R3G.pdf
BZD27C8V2P RHG
BZD27C8V2P RHG
ladata: BZD27C8V2P RHG.pdf
BZD27C8V2P RFG
BZD27C8V2P RFG
ladata: BZD27C8V2P RFG.pdf
BZD27C8V2P-HE3-18
BZD27C8V2P-HE3-18
ladata: BZD27C8V2P-HE3-18.pdf
BZD27C8V2P-M-18
BZD27C8V2P-M-18
Kuvaus: DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M
ladata: BZD27C8V2P-M-18.pdf
BZD27C8V2P-M-08
BZD27C8V2P-M-08
ladata: BZD27C8V2P-M-08.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna