SMBJ100A R5G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMBJ100A R5G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMBJ100A R5G
Valmistaja / merkki: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 100V 162V DO214AA
lomakkeissa: SMBJ100A R5G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
SMBJ100A R5G: n tekniset tiedot
Osa numero SMBJ100A R5G Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus TVS DIODE 100V 162V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 183402 pcs Tietolomake SMBJ100A R5G.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 100V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 162V
Jännite - erittely (min) 111V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AA (SMB)
Sarja SMBJ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 600W Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet SMBJ100A R5GDKR
SMBJ100A R5GDKR-ND
SMBJ100AR5GDKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.8A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SMBJ100A M4G
SMBJ100A M4G
valmistajat: TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus: TVS DIODE 100V 162V DO214AA
Varastossa: 662970 pcs
ladata: SMBJ100A M4G.pdf
RFQ
SMBJ100A-E3/52
SMBJ100A-E3/52
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Varastossa: 244978 pcs
ladata: SMBJ100A-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ100A
SMBJ100A
valmistajat: Bourns, Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 100V 162V SMB
ladata: SMBJ100A.pdf
SMBJ100-E3/52
SMBJ100-E3/52
Kuvaus: TVS DIODE 100V 179V DO214AA
ladata: SMBJ100-E3/52.pdf
SMBJ100A-13
SMBJ100A-13
valmistajat: Diodes Incorporated
ladata: SMBJ100A-13.pdf
SMBJ100-E3/5B
SMBJ100-E3/5B
ladata: SMBJ100-E3/5B.pdf
SMBJ100A
SMBJ100A
valmistajat: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
ladata: SMBJ100A.pdf
SMBJ100A-13-F
SMBJ100A-13-F
ladata: SMBJ100A-13-F.pdf
SMBJ100A-M3/52
SMBJ100A-M3/52
ladata: SMBJ100A-M3/52.pdf
SMBJ100A-E3/5B
SMBJ100A-E3/5B
ladata: SMBJ100A-E3/5B.pdf
SMBJ100A-M3/5B
SMBJ100A-M3/5B
ladata: SMBJ100A-M3/5B.pdf
SMBJ100A
SMBJ100A
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
ladata: SMBJ100A.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna