SMBJ36CA R5G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMBJ36CA R5G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMBJ36CA R5G
Valmistaja / merkki: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA
lomakkeissa: SMBJ36CA R5G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
SMBJ36CA R5G: n tekniset tiedot
Osa numero SMBJ36CA R5G Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 149075 pcs Tietolomake SMBJ36CA R5G.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 36V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 58.1V
Jännite - erittely (min) 40V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AA (SMB) Sarja SMBJ
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet SMBJ36CA R5GCT
SMBJ36CA R5GCT-ND
SMBJ36CAR5GCT
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.8A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SMBJ36CA M4G
SMBJ36CA M4G
valmistajat: TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA
Varastossa: 480756 pcs
ladata: SMBJ36CA M4G.pdf
RFQ
SMBJ36CA
SMBJ36CA
valmistajat: Bourns, Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 36V 58.1V SMB
Varastossa: 191835 pcs
ladata: SMBJ36CA.pdf
RFQ
SMBJ36CA-HR
SMBJ36CA-HR
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
ladata: SMBJ36CA-HR.pdf
SMBJ36C-E3/5B
SMBJ36C-E3/5B
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: TVS DIODE 36V 64.3V DO214AA
ladata: SMBJ36C-E3/5B.pdf
SMBJ36CA-13
SMBJ36CA-13
valmistajat: Diodes Incorporated
ladata: SMBJ36CA-13.pdf
SMBJ36CA-E3/5B
SMBJ36CA-E3/5B
ladata: SMBJ36CA-E3/5B.pdf
SMBJ36CA
SMBJ36CA
ladata: SMBJ36CA.pdf
SMBJ36CA
SMBJ36CA
valmistajat: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
ladata: SMBJ36CA.pdf
SMBJ36CA-HRA
SMBJ36CA-HRA
ladata: SMBJ36CA-HRA.pdf
SMBJ36CA-E3/52
SMBJ36CA-E3/52
ladata: SMBJ36CA-E3/52.pdf
SMBJ36C-E3/52
SMBJ36C-E3/52
ladata: SMBJ36C-E3/52.pdf
SMBJ36CA-13-F
SMBJ36CA-13-F
ladata: SMBJ36CA-13-F.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna