TS3480CX33 RFG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TS3480CX33 RFG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TS3480CX33 RFG
Valmistaja / merkki: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 100MA SOT23
lomakkeissa: TS3480CX33 RFG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
TS3480CX33 RFG: n tekniset tiedot
Osa numero TS3480CX33 RFG Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus IC REG LINEAR 100MA SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 148898 pcs Tietolomake TS3480CX33 RFG.pdf
Jännitepudotus (max) 1.1V @ 100mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 35V
Toimittaja Device Package SOT-23 Sarja -
Suojausominaisuudet - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet TS3480CX33 RFGDKR
TS3480CX33 RFGDKR-ND
TS3480CX33RFGDKR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-23 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 5mA
Nykyinen - Tuotos 100mA Ohjaustoiminnot -