TS5204CQ33 RFG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TS5204CQ33 RFG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TS5204CQ33 RFG
Valmistaja / merkki: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 80MA 6DFN
lomakkeissa: TS5204CQ33 RFG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
TS5204CQ33 RFG: n tekniset tiedot
Osa numero TS5204CQ33 RFG Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus IC REG LINEAR 80MA 6DFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 458360 pcs Tietolomake TS5204CQ33 RFG.pdf
Jännitepudotus (max) 0.6V @ 80mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package 6-DFN (2x2) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 6-VDFN Exposed Pad PSRR 65dB (100Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet TS5204CQ33 RFGTR
TS5204CQ33 RFGTR-ND
TS5204CQ33RFGTR
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 80mA 6-DFN (2x2) Nykyinen - Supply (Max) 3.1mA
Nykyinen - Tuotos 80mA Ohjaustoiminnot Current Limit