TSM085P03CV RGG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSM085P03CV RGG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TSM085P03CV RGG
Valmistaja / merkki: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tuotteen Kuvaus MOSFET P-CH 30V 64A 8PDFN
lomakkeissa: TSM085P03CV RGG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
TSM085P03CV RGG: n tekniset tiedot
Osa numero TSM085P03CV RGG Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus MOSFET P-CH 30V 64A 8PDFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 103764 pcs Tietolomake TSM085P03CV RGG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package 8-PDFN (3x3)
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 8.5 mOhm @ 14A, 10V
Tehonkulutus (Max) 50W (Tc) Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 8-PowerWDFN Muut nimet TSM085P03CV RGGCT
TSM085P03CV RGGCT-ND
TSM085P03CVRGGCT
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 3234pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 55nC @ 10V
FET tyyppi P-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 30V
Yksityiskohtainen kuvaus P-Channel 30V 64A (Tc) 50W (Tc) Surface Mount 8-PDFN (3x3) Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 64A (Tc)