TSM70NB1R4CP ROG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSM70NB1R4CP ROG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TSM70NB1R4CP ROG
Valmistaja / merkki: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CHANNEL 700V 3A TO252
lomakkeissa: TSM70NB1R4CP ROG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
TSM70NB1R4CP ROG: n tekniset tiedot
Osa numero TSM70NB1R4CP ROG Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus MOSFET N-CHANNEL 700V 3A TO252 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 193310 pcs Tietolomake TSM70NB1R4CP ROG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-252, (D-Pak)
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 1.4 Ohm @ 1.2A, 10V
Tehonkulutus (Max) 28W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet TSM70NB1R4CP ROGTR
TSM70NB1R4CP ROGTR-ND
TSM70NB1R4CPROGTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 317pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 7.4nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 700V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 700V 3A (Tc) 28W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak) Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 3A (Tc)