TSSA3U45 R3G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSSA3U45 R3G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TSSA3U45 R3G
Valmistaja / merkki: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 45V 3A DO214AC
lomakkeissa: TSSA3U45 R3G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
TSSA3U45 R3G: n tekniset tiedot
Osa numero TSSA3U45 R3G Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 45V 3A DO214AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 210681 pcs Tietolomake TSSA3U45 R3G.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 480mV @ 3A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Toimittaja Device Package DO-214AC (SMA) Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Muut nimet TSSA3U45 R3GCT
TSSA3U45 R3GCT-ND
TSSA3U45R3GCT
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 45V 3A Surface Mount DO-214AC (SMA)
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 500µA @ 45V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 3A