LRMAM2512-R005FT4
TT Electronics/WelwynTT Electronics/Welwyn
LRMAM2512-R005FT4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LRMAM2512-R005FT4
Valmistaja / merkki: TT Electronics / Welwyn
Tuotteen Kuvaus RES SMD 0.005 OHM 1% 2W 2512
lomakkeissa: LRMAM2512-R005FT4.pdf
  • Viesti
LRMAM2512-R005FT4: n tekniset tiedot
Osa numero LRMAM2512-R005FT4 Valmistaja TT Electronics/Welwyn
Kuvaus RES SMD 0.005 OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2900 pcs Tietolomake LRMAM2512-R005FT4.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 2W
Jännite - Breakdown 2512 Paksuus (Max) ±100ppm/°C
Koko / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Sarja LRMA
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 2512 (6432 Metric)
Muut nimet 985-1552-2
LRMAM2512R005FT4
Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero LRMAM2512-R005FT4
Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 0.005 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Kuvaus RES SMD 0.005 OHM 1% 2W 2512