HM15-20220LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HM15-20220LF
Valmistaja / merkki: TT Electronics
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 220UH 1.5A 380 MOHM TH
lomakkeissa: HM15-20220LF.pdf
  • Viesti
HM15-20220LF: n tekniset tiedot
Osa numero HM15-20220LF Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 220UH 1.5A 380 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3489 pcs Tietolomake HM15-20220LF.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi -
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.700" L x 0.700" W (17.78mm x 17.78mm)
suojaus Shielded Sarja HM15
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant induktanssi 220µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.450" (11.43mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 220µH Shielded Toroidal Inductor 1.5A 380 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 380 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.5A Nykyinen - värikylläisyys -