HM17-855332LF
Tuote-esittely
Osa numero: HM17-855332LF
Valmistaja / merkki: TT Electronics
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3MH 140MA 15.9 OHM
lomakkeissa: HM17-855332LF.pdf
  • Viesti
HM17-855332LF: n tekniset tiedot
Osa numero HM17-855332LF Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 3.3MH 140MA 15.9 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4541 pcs Tietolomake HM17-855332LF.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.307" Dia (7.80mm)
suojaus Unshielded Sarja HM17
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 3.3mH Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 3.3mH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 15.9 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 15.9 Ohm Max Nykyinen arvostelu 140mA