HM17-875220LF
Tuote-esittely
Osa numero: HM17-875220LF
Valmistaja / merkki: TT Electronics
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 1.8A 90 MOHM TH
lomakkeissa: HM17-875220LF.pdf
  • Viesti
HM17-875220LF: n tekniset tiedot
Osa numero HM17-875220LF Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 22UH 1.8A 90 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3576 pcs Tietolomake HM17-875220LF.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.307" Dia (7.80mm)
suojaus Unshielded Sarja HM17
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 22µH Korkeus - Istuva (Max) 0.295" (7.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 90 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.8A