HM50-331KLF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HM50-331KLF
Valmistaja / merkki: TT Electronics
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 610MA 665 MOHM
lomakkeissa: HM50-331KLF.pdf
  • Viesti
HM50-331KLF: n tekniset tiedot
Osa numero HM50-331KLF Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 330UH 610MA 665 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5562 pcs Tietolomake HM50-331KLF.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.295" Dia x 0.630" L (7.50mm x 16.00mm)
suojaus Unshielded Sarja HM50
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 330µH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Unshielded Inductor 610mA 665 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 665 mOhm Max Nykyinen arvostelu 610mA
Nykyinen - värikylläisyys 700mA