HM53-10101VLF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HM53-10101VLF
Valmistaja / merkki: TT Electronics
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 5A 67 MOHM TH
lomakkeissa: HM53-10101VLF.pdf
  • Viesti
HM53-10101VLF: n tekniset tiedot
Osa numero HM53-10101VLF Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 100UH 5A 67 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5606 pcs Tietolomake HM53-10101VLF.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.063" Dia x 0.650" W (27.00mm x 16.50mm)
suojaus Unshielded Sarja HM53
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 100µH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Toroidal Inductor 5A 67 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 67 mOhm Max Nykyinen arvostelu 5A