L101S472LF
TT ElectronicsTT Electronics
L101S472LF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L101S472LF
Valmistaja / merkki: TT Electronics
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SIP
lomakkeissa: L101S472LF.pdf
  • Viesti
L101S472LF: n tekniset tiedot
Osa numero L101S472LF Valmistaja TT Electronics
Kuvaus RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4959 pcs Tietolomake L101S472LF.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 10-SIP Koko / Dimension 1.000" L x 0.098" W (25.40mm x 2.50mm)
Sarja L, BI Vastus-suhde-Drift ±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 4.7k
Virta Per Element 125mW Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 10-SIP Muut nimet 987-1267
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 9
Lukumäärä Pins 10 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.200" (5.08mm) Yksityiskohtainen kuvaus 4.7k Ohm ±2% 125mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP