LOB3R030FLF
TT ElectronicsTT Electronics
LOB3R030FLF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LOB3R030FLF
Valmistaja / merkki: TT Electronics
Tuotteen Kuvaus RES METAL 0.03 OHM 3W 1% AXIAL
lomakkeissa: LOB3R030FLF.pdf
  • Viesti
LOB3R030FLF: n tekniset tiedot
Osa numero LOB3R030FLF Valmistaja TT Electronics
Kuvaus RES METAL 0.03 OHM 3W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6491 pcs Tietolomake LOB3R030FLF.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.210" Dia x 0.560" L (5.33mm x 14.22mm)
Sarja LOB paneeli tila 30 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet 989-1107-2
LOB-3-R030-F-LF
LOB3R030FLFLT
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Current Sense, Non-Inductive
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 30 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element