LR2512-R04FW
TT ElectronicsTT Electronics
LR2512-R04FW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LR2512-R04FW
Valmistaja / merkki: TT Electronics
Tuotteen Kuvaus RES 0.04 OHM 1% 2W 2512
lomakkeissa: LR2512-R04FW.pdf
  • Viesti
LR2512-R04FW: n tekniset tiedot
Osa numero LR2512-R04FW Valmistaja TT Electronics
Kuvaus RES 0.04 OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2742 pcs Tietolomake LR2512-R04FW.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.256" L x 0.128" W (6.50mm x 3.25mm)
Sarja LR paneeli tila 40 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet 985-1216-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.033" (0.84mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 40 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film