W22-R68JI
TT ElectronicsTT Electronics
W22-R68JI Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: W22-R68JI
Valmistaja / merkki: TT Electronics
Tuotteen Kuvaus RES 0.68 OHM 7W 5% AXIAL
lomakkeissa: W22-R68JI.pdf
  • Viesti
W22-R68JI: n tekniset tiedot
Osa numero W22-R68JI Valmistaja TT Electronics
Kuvaus RES 0.68 OHM 7W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5850 pcs Tietolomake W22-R68JI.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±75ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.315" Dia x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Sarja W20 paneeli tila 680 mOhms
Virta (wattia) 7W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet 985-1129-2
W22R68JI
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 680 mOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound