TZMA11-GS08
Vishay Semiconductor Diodes Division
TZMA11-GS08 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TZMA11-GS08
Valmistaja / merkki: Vishay Semiconductor Diodes Division
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 11V 500MW SOD80
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12500 pcs
  • Viesti
TZMA11-GS08: n tekniset tiedot
Osa numero TZMA11-GS08 Valmistaja Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus DIODE ZENER 11V 500MW SOD80 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 966110 pcs Tietolomake
Jännite - Isolation 20 Ohm Jännite - Breakdown SOD-80 MiniMELF
Sarja - RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Virta - Max 500mW Polarisaatio DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero TZMA11-GS08
Impedanssi (Max) (Zzt) 11V Laajennettu kuvaus Zener Diode 500mW Surface Mount SOD-80 MiniMELF
ESR (Equivalent Series Resistance) - diodikonfiguraatiolla 100nA @ 8.2V
Kuvaus DIODE ZENER 11V 500MW SOD80 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1.5V @ 200mA