LAL03VB151K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LAL03VB151K
Valmistaja / merkki: Taiyo Yuden
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150UH 85MA 15 OHM TH
lomakkeissa: 1.LAL03VB151K.pdf2.LAL03VB151K.pdf
  • Viesti
LAL03VB151K: n tekniset tiedot
Osa numero LAL03VB151K Valmistaja Taiyo Yuden
Kuvaus FIXED IND 150UH 85MA 15 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3404 pcs Tietolomake 1.LAL03VB151K.pdf2.LAL03VB151K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm)
suojaus Unshielded Sarja LA, L Type
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 796kHz
Pakkaus Tray Pakkaus / Case Axial
Muut nimet LA LAL 03VB 151K Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 796kHz induktanssi 150µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 3.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150µH Unshielded Inductor 85mA 15 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 15 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 85mA Nykyinen - värikylläisyys -