LAL03VB2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LAL03VB2R2M
Valmistaja / merkki: Taiyo Yuden
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 230MA 1.2 OHM TH
lomakkeissa: 1.LAL03VB2R2M.pdf2.LAL03VB2R2M.pdf
  • Viesti
LAL03VB2R2M: n tekniset tiedot
Osa numero LAL03VB2R2M Valmistaja Taiyo Yuden
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 230MA 1.2 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6650 pcs Tietolomake 1.LAL03VB2R2M.pdf2.LAL03VB2R2M.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm)
suojaus Unshielded Sarja LA, L Type
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Pakkaus Tray Pakkaus / Case Axial
Muut nimet LA LAL 03VB 2R2M Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.96MHz induktanssi 2.2µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 110MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Unshielded Inductor 230mA 1.2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 230mA Nykyinen - värikylläisyys -