2DM150806CM
TamuraTamura
2DM150806CM Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2DM150806CM
Valmistaja / merkki: Tamura
Tuotteen Kuvaus IC IBGT GATE DRIVER
lomakkeissa: 1.2DM150806CM.pdf2.2DM150806CM.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 856 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 856 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
2DM150806CM: n tekniset tiedot
Osa numero 2DM150806CM Valmistaja Tamura
Kuvaus IC IBGT GATE DRIVER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 856 pcs Tietolomake 1.2DM150806CM.pdf2.2DM150806CM.pdf
Jännite - Supply 15 V ~ 24 V Toimittaja Device Package 0502
Sarja - Rise / Fall Time (tyyppinen) -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 34-DIP Module, 31 Leads
Muut nimet 2DM150806CM-ND
9-2DM150806CMZY
MT7432
Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C (TA)
input Frequency 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logiikkajännite - VIL, VIH 0.8V, 2V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi -
Porttityyppi IGBT Driven Configuration Half-Bridge
Yksityiskohtainen kuvaus Half-Bridge Gate Driver IC 0502 Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) -
Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max) Independent
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
2DM438
2DM438
valmistajat: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Kuvaus: SWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 125V
Varastossa: 6007 pcs
ladata: 2DM438.pdf
RFQ
2DM4
2DM4
Varastossa: 5585 pcs
ladata: 2DM4.pdf
RFQ
2DM8
2DM8
Kuvaus: SWITCH SNAP ACT DPST-NO 10A 125V
ladata: 2DM8.pdf
2DM180206CM
2DM180206CM
valmistajat: Tamura
Kuvaus: IC N-CH GATE DRIVER
ladata: 2DM180206CM.pdf
2DM409
2DM409
ladata: 2DM409.pdf
2DM1
2DM1
ladata: 2DM1.pdf
valmistajat: Tamura
Kuvaus: IC IBGT GATE DRIVER
ladata: 2DM150606CM.pdf
2DM310
2DM310
ladata: 2DM310.pdf
2DM301
2DM301
ladata: 2DM301.pdf
Kuvaus: IC N-CH GATE DRIVER
Varastossa: 948 pcs
2DM6
2DM6
ladata: 2DM6.pdf
2DM11
2DM11
ladata: 2DM11.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna