T1008-R18G
TamuraTamura
Tamura
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: T1008-R18G
Valmistaja / merkki: Tamura
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 180NH 620MA 320 MOHM
lomakkeissa: T1008-R18G.pdf
  • Viesti
T1008-R18G: n tekniset tiedot
Osa numero T1008-R18G Valmistaja Tamura
Kuvaus FIXED IND 180NH 620MA 320 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4320 pcs Tietolomake T1008-R18G.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package 1008 (2520 Metric) Koko / Dimension 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm)
suojaus Unshielded Sarja T1008
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 100MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1008 (2520 Metric)
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 25MHz
induktanssi 180nH Korkeus - Istuva (Max) 0.089" (2.25mm)
Taajuus - Self Resonant 750MHz Yksityiskohtainen kuvaus 180nH Unshielded Wirewound Inductor 620mA 320 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max Nykyinen arvostelu 620mA