AGCG.16RD250
TechflexTechflex
AGCG.16RD250 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AGCG.16RD250
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 0.053" ID FBRGLASS 250'
lomakkeissa: AGCG.16RD250.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
AGCG.16RD250: n tekniset tiedot
Osa numero AGCG.16RD250 Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 0.053" ID FBRGLASS 250' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1616 pcs Tietolomake AGCG.16RD250.pdf
Seinämän paksuus 0.016" (0.40mm) Kirjoita attribuutit Braided
Tyyppi Sleeving, Insulated Sarja Flex Glass® Acrylic
Käyttölämpötila -25°C ~ 155°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - materiaali Fiberglass, Acrylic Coated
Nestemäinen suoja Oil Resistant Pituus 250' (76.20m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys -
ominaisuudet Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Ympäristönsuojelu -
Halkaisija - Ulkopuolella 0.085" (2.16mm) Halkaisija - Inside 0.053" (1.35mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Red Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.053" (1.35mm) 250' (76.20m) Väri Red