CXN1.25SV30
TechflexTechflex
CXN1.25SV30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CXN1.25SV30
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 1-1/4" X 30' SILVER
lomakkeissa: 1.CXN1.25SV30.pdf2.CXN1.25SV30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
CXN1.25SV30: n tekniset tiedot
Osa numero CXN1.25SV30 Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 1-1/4" X 30' SILVER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1571 pcs Tietolomake 1.CXN1.25SV30.pdf2.CXN1.25SV30.pdf
Leveys - Seinämän paksuus -
Kirjoita attribuutit Expandable Tyyppi Sleeving
Sarja Chrome XC™ Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
materiaali Mylar®, Halogen Free Nestemäinen suoja Gasoline Resistant
Pituus 30.00' (9.14m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lämmönkestävyys - ominaisuudet Chemical Resistant, Clean Cut
Ympäristönsuojelu - Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 1.250" (31.75mm) Halkaisija - Sisällä, laajennettu 2.000" (50.80mm)