DGB18.0BK
TechflexTechflex
DGB18.0BK Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DGB18.0BK
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus DRAGON BLANKET 18" X 18"
lomakkeissa: DGB18.0BK.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
DGB18.0BK: n tekniset tiedot
Osa numero DGB18.0BK Valmistaja Techflex
Kuvaus DRAGON BLANKET 18" X 18" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5741 pcs Tietolomake DGB18.0BK.pdf
Tyyppi Blanket Sarja Dragon
Muut nimet 1030-1428
DGB18.0BK-ND
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DGB-6
DGB-6
valmistajat: Essentra Components
Kuvaus: DIAPHRAGM GROMMET BLANK .69"DIA
Varastossa: 102276 pcs
ladata: DGB-6.pdf
RFQ
DGB-7
DGB-7
Kuvaus: DIAPHRAGM GROMMET BLANK .75"DIA
Varastossa: 89322 pcs
ladata: DGB-7.pdf
RFQ
DGB-11
DGB-11
Kuvaus: DIAPHRAGM GROMMET BLANK 1.0"DIA
ladata: DGB-11.pdf
H-801R
H-801R
valmistajat: 3M
Kuvaus: FULL BRIM HARD HAT 1=1PC
ladata: H-801R.pdf
DGB-13
DGB-13
Kuvaus: DIAPHRAGM GROMMET BLANK 1.18"DIA
ladata: DGB-13.pdf
DGB36.0BK
DGB36.0BK
valmistajat: Techflex
Kuvaus: DRAGON BLANKET 36" X 36"
ladata: DGB36.0BK.pdf
DGB-2.5
DGB-2.5
Kuvaus: DIAPHRAGM GROMMET BLANK .37"DIA
ladata: DGB-2.5.pdf
DGB-5
DGB-5
Kuvaus: DIAPHRAGM GROMMET BLANK .62"DIA
ladata: DGB-5.pdf
DGB-10
DGB-10
ladata: DGB-10.pdf
40224
valmistajat: Klein Tools
Kuvaus: JOURNEYMAN CUT 5 RESISTANT GLOVE
ladata: 40224.pdf
DGB72.0BK
DGB72.0BK
valmistajat: Techflex
Kuvaus: DRAGON BLANKET 72" X 72"
Varastossa: 832 pcs
ladata: DGB72.0BK.pdf
DGB-4
DGB-4
Kuvaus: DIAPHRAGM GROMMET BLANK .50"DIA
ladata: DGB-4.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna