DWN2.50BK
TechflexTechflex
DWN2.50BK Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DWN2.50BK
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SELF WRAP 2.5" X 150' BLACK
lomakkeissa: 1.DWN2.50BK.pdf2.DWN2.50BK.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 170 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 170 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Viesti
DWN2.50BK: n tekniset tiedot
Osa numero DWN2.50BK Valmistaja Techflex
Kuvaus SELF WRAP 2.5" X 150' BLACK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 170 pcs Tietolomake 1.DWN2.50BK.pdf2.DWN2.50BK.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.026" (0.66mm)
Kirjoita attribuutit Split Flexible Tube Tyyppi Self Wrap
Sarja Dura Wrap™ Muut nimet 1030-1285
DWN2.50BK-ND
Käyttölämpötila -51.1°C ~ 93.3°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - materiaali Polyamide (PA), Nylon, Halogen Free
Nestemäinen suoja Gasoline Resistant, Fluid Resistant, Salt Water Resistant Pituus 150' (45.72m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys -
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu - Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 2.500" (63.50mm)
Halkaisija - Sisällä, laajennettu - Väri Black
Hiomasuojaus Abrasion Resistant
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DWN2.50BK25
DWN2.50BK25
valmistajat: Techflex
Kuvaus: SELF WRAP 2.5" X 25' BLACK