F6F1.50TB25
TechflexTechflex
F6F1.50TB25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F6F1.50TB25
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SELF WRAP 1.5" X 25' BLACK/WHITE
lomakkeissa: 1.F6F1.50TB25.pdf2.F6F1.50TB25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
F6F1.50TB25: n tekniset tiedot
Osa numero F6F1.50TB25 Valmistaja Techflex
Kuvaus SELF WRAP 1.5" X 25' BLACK/WHITE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1353 pcs Tietolomake 1.F6F1.50TB25.pdf2.F6F1.50TB25.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.038" (0.96mm)
Kirjoita attribuutit Split Flexible Tube Tyyppi Self Wrap
Sarja F6® FR Muut nimet 1030-1460
F6F1.50TB25-ND
Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL VW-1 materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Nestemäinen suoja - Pituus 25.00' (7.62m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys Flame Retardant
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu - Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 1.500" (38.10mm)