F6N0.25PG200
TechflexTechflex
F6N0.25PG200 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F6N0.25PG200
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SELF WRAP 1/4" X 200' GRAY
lomakkeissa: F6N0.25PG200.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 926 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 926 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
F6N0.25PG200: n tekniset tiedot
Osa numero F6N0.25PG200 Valmistaja Techflex
Kuvaus SELF WRAP 1/4" X 200' GRAY Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 926 pcs Tietolomake F6N0.25PG200.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.025" (0.64mm)
Kirjoita attribuutit Split Flexible Tube Tyyppi Self Wrap
Sarja F6® Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Nestemäinen suoja -
Pituus 200' (60.96m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lämmönkestävyys - ominaisuudet Chemical Resistant, Clean Cut
Ympäristönsuojelu - Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 0.250" (6.35mm) Halkaisija - Sisällä, laajennettu -