F6N0.38PG25
TechflexTechflex
F6N0.38PG25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F6N0.38PG25
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SELF WRAP 3/8" X 25' GRAY
lomakkeissa: F6N0.38PG25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
F6N0.38PG25: n tekniset tiedot
Osa numero F6N0.38PG25 Valmistaja Techflex
Kuvaus SELF WRAP 3/8" X 25' GRAY Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4444 pcs Tietolomake F6N0.38PG25.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.025" (0.64mm)
Kirjoita attribuutit Split Flexible Tube Tyyppi Self Wrap
Sarja F6® Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Nestemäinen suoja -
Pituus 25.00' (7.62m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lämmönkestävyys - ominaisuudet Chemical Resistant, Clean Cut
Ympäristönsuojelu - Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 0.375" (9.53mm) Halkaisija - Sisällä, laajennettu -