F6N0.50PG25
TechflexTechflex
F6N0.50PG25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F6N0.50PG25
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SELF WRAP 1/2" X 25' GRAY
lomakkeissa: F6N0.50PG25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
F6N0.50PG25: n tekniset tiedot
Osa numero F6N0.50PG25 Valmistaja Techflex
Kuvaus SELF WRAP 1/2" X 25' GRAY Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2749 pcs Tietolomake F6N0.50PG25.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.025" (0.64mm)
Kirjoita attribuutit Split Flexible Tube Tyyppi Self Wrap
Sarja F6® Muut nimet 1030-1271
Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Nestemäinen suoja - Pituus 25.00' (7.62m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys -
ominaisuudet Chemical Resistant, Clean Cut Ympäristönsuojelu -
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu - Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 0.500" (12.70mm)