F6N1.25PG75
TechflexTechflex
F6N1.25PG75 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F6N1.25PG75
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SELF WRAP 1-1/4" X 75' GRAY
lomakkeissa: F6N1.25PG75.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 509 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 509 pcs
  • Viesti
F6N1.25PG75: n tekniset tiedot
Osa numero F6N1.25PG75 Valmistaja Techflex
Kuvaus SELF WRAP 1-1/4" X 75' GRAY Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 509 pcs Tietolomake F6N1.25PG75.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.038" (0.96mm)
Kirjoita attribuutit Split Flexible Tube Tyyppi Self Wrap
Sarja F6® Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Nestemäinen suoja -
Pituus 75.00' (22.86m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lämmönkestävyys - ominaisuudet Chemical Resistant, Clean Cut
Ympäristönsuojelu - Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 1.250" (31.75mm) Halkaisija - Sisällä, laajennettu -