F6V0.50TB200
TechflexTechflex
F6V0.50TB200 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F6V0.50TB200
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SELF WRAP 1/2" X 200' BLACK/WHT
lomakkeissa: F6V0.50TB200.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 734 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 734 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
F6V0.50TB200: n tekniset tiedot
Osa numero F6V0.50TB200 Valmistaja Techflex
Kuvaus SELF WRAP 1/2" X 200' BLACK/WHT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 734 pcs Tietolomake F6V0.50TB200.pdf
Leveys - Seinämän paksuus 0.027" (0.69mm)
Kirjoita attribuutit Split Flexible Tube Tyyppi Self Wrap
Sarja F6® Woven Wrap FR Muut nimet 1030-1503
F6V0.50TB200-ND
Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL VW-1 materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Nestemäinen suoja - Pituus 200' (60.96m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys Flame Retardant
ominaisuudet Clean Cut Ympäristönsuojelu -
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu - Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 0.500" (12.70mm)