F6Z2.25BK
TechflexTechflex
F6Z2.25BK Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F6Z2.25BK
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SELF WRAP 2-1/4" X 50' BLACK
lomakkeissa: F6Z2.25BK.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 632 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 632 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
F6Z2.25BK: n tekniset tiedot
Osa numero F6Z2.25BK Valmistaja Techflex
Kuvaus SELF WRAP 2-1/4" X 50' BLACK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 632 pcs Tietolomake F6Z2.25BK.pdf
Leveys 2.362" (60.00mm) Seinämän paksuus 0.038" (0.96mm)
Kirjoita attribuutit Split Flexible Flat Tyyppi Self Wrap
Sarja F6® Flat Käyttölämpötila -45°C ~ 150°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Nestemäinen suoja -
Pituus 50.00' (15.24m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lämmönkestävyys - ominaisuudet Clean Cut, Noise Reduction
Ympäristönsuojelu - Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 2.250" (57.15mm) Halkaisija - Sisällä, laajennettu -