FIN0.25BK
TechflexTechflex
FIN0.25BK Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FIN0.25BK
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 0.250" ID FBRGLASS 100'
lomakkeissa: 1.FIN0.25BK.pdf2.FIN0.25BK.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 507 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 507 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
FIN0.25BK: n tekniset tiedot
Osa numero FIN0.25BK Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 0.250" ID FBRGLASS 100' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 507 pcs Tietolomake 1.FIN0.25BK.pdf2.FIN0.25BK.pdf
Seinämän paksuus 0.072" (1.83mm) Kirjoita attribuutit Braided
Tyyppi Sleeving, Insulated Sarja FireFlex®
Käyttölämpötila -54°C ~ 260°C Materiaali Paloluokitus Non Flammable
Pituus 100' (30.48m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lämmönkestävyys Flame Resistant, Heat Resistant ominaisuudet Chemical Resistant, Solvent Resistant
Ympäristönsuojelu - Halkaisija - Ulkopuolella 0.394" (10.01mm)
Halkaisija - Inside 0.250" (6.35mm) Yksityiskohtainen kuvaus Black Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free Braided Sleeving, Insulated 0.250" (6.35mm) 100' (30.48m)