FMS1.50FL
TechflexTechflex
FMS1.50FL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FMS1.50FL
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus FLNG FOR FLEXO MNTNG SYS BLK
lomakkeissa: FMS1.50FL.pdf
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
FMS1.50FL: n tekniset tiedot
Osa numero FMS1.50FL Valmistaja Techflex
Saatavana oleva määrä 20288 pcs Tietolomake FMS1.50FL.pdf
Sarja Flexo® Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FMS1
FMS1
valmistajat: Carlo Gavazzi
Kuvaus: SEN PROX MAG CO
Varastossa: 2374 pcs
ladata:
RFQ
FMS2016-005
FMS2016-005
valmistajat: RFMD
Kuvaus: IC SWITCH QFN 3.0X3.0MM
Varastossa: 27703 pcs
ladata: FMS2016-005.pdf
RFQ
FMS100X6
FMS100X6
valmistajat: Panduit
Kuvaus: MAGENTIC STRIP 1" X 6'
ladata: FMS100X6.pdf
FMS1.50FL5
FMS1.50FL5
valmistajat: Techflex
Kuvaus: FLNG FOR FLEXO MNTNG SYS BLK 5PK
ladata: FMS1.50FL5.pdf
FMS1.50FK-WH
FMS1.50FK-WH
valmistajat: Techflex
Kuvaus: FLEXO MNTNG SYS FNSHNG PK WHT
ladata: FMS1.50FK-WH.pdf
FMS1.50FK-BE
FMS1.50FK-BE
Kuvaus: FLEXO MNTNG SYS FNSHNG PK ALMND
ladata: FMS1.50FK-BE.pdf
FMS1.50FK-BK
FMS1.50FK-BK
Kuvaus: FLEXO MNTNG SYS FNSHNG PK BLK
ladata: FMS1.50FK-BK.pdf
FMS1AT148
FMS1AT148
valmistajat: LAPIS Semiconductor
Kuvaus: TRANS GP PNP 50V 5 PIN
ladata:
FMS.3M.330.XLMT
FMS.3M.330.XLMT
valmistajat: LEMO
Kuvaus: CONN PLUG FMALE 30POS GOLD CRIMP
ladata: FMS.3M.330.XLMT.pdf
valmistajat: RFMD
Kuvaus: IC SWITCH 10W PHEMT SPDT 12QFN
ladata: FMS2031-001.pdf
valmistajat: Panduit
Kuvaus: CONN FIBER OPTICOM
ladata: FMS1.pdf
FMS3110KRC
FMS3110KRC
valmistajat: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus: DAC 10BIT TRIPLE 180MHZ 48LQFP
ladata: FMS3110KRC.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna